اجرای طرح ایران مهارت در شهرستان میانه

مدیر سایت
01:195790

طرح ايران مهارت عنوان  طرحي ملي است كه از مهرماه سال 97 در بسياري از استانهاي كشور عزیزمان به اجرا درآمده است. اهداف این طرح  ارائه دوره های مهارتی آموزشی برای دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه مي باشد. هدف كلي از اجراي اين طرح ايجاد روحيه كارآفريني در بين دانش آموزان و شكوفايي استعدادها مي باشد.

مجريان طرح ايران مهارت مدارس متوسطه و آموزشگاه هاي فني وحرفه اي مي باشند. انجمن فنی حرفه ای شهرستان میانه  نيز اين افتخار را دارد كه با برنامه ریزی و همت هیات مدیره و اعضاء درشهرستان میانه، رشته هاي آموزشي متنوعي چون فناوری اطلاعات، صنایع غذایی،خیاطی ،عكاسي و طراحی اشیا در سیاه قلم و .. و همچنین رشته هاي گوناگون صنايع دستي نظير چرم دوزی و چهل تکه دوزی…با مدارس همكاري نمايد.

به همت همکاران و مربیان محترم آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای شهرستان این طرح با جدیت در 23 تا از مدارس مقطع متوسطه شهرستان اجرایی و تا پایان اردیبشهت سال 98 به اتمام میرسد.با تشکر از مدیران و معاونت محترم متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان میانه جناب آقای کوهی و همکاران محترم جناب آقای ایلغاری که زحمتای زیادی در این حوزه کشیدند.

لینک کوتاه
http://anjoman-mianeh.ir/?p=5428

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.